Дата: 09.01.2024 08:43

Стартує загальнонаціональний проект фізичного виховання школярів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». "Впевнений, що під час подій, які нас оточують, фізична активність, командна робота, психоемоційне розвантаження - допоможе дітям відволіктись та покращити свій як і фізичний, так і емоційний стан." - додав Ігор Миклащук.

П'ять видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Бажання представляти Уманщину виявила значна кількість закладів освіти нашого району.

Реєстрація продовжується. Заявки прийматимуть до 1 лютого: https://scl.gov.ua/

"Стань частинкою команди, долучайся до «Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч»!" - закликав начальник РВА Ігор Миклащук.