«Технічні шедеври для майбутнього України»: учнівство області запрошують на фестиваль з робототехніки

Дата: 19.01.2024 09:43

Прокачати навички та позмагатися у конструюванні, програмуванні, інженерії. Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки скликає учнівську спільноту. Про це інформують в управлінні освіти і науки ОВА.

Фото без описуЗахід відбудеться 02 березня. Тема фестивалю: «Технічні шедеври для майбутнього України». Вона присвячена умовам сьогодення та покликана згуртувати прогресивну молодь навколо світу інновацій та STEM-можливостей.

Для участі у фестивалі керівникам команд потрібно обов’язково зареєструвати команду за посиланням https://forms.gle/CReexbdyu35CvVU19 до 02 лютого 2024 року.