В Україні ЦНАПи приймають військовозобов'язаних для оновлення даних

Дата: 21.05.2024 11:06

18 травня 2024 року набув чинності закон про мобілізацію №3633-IX, тобто 18 травня, військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані.  Один із способів це зробити – прийти у ЦНАП. У Мінцифрі повідомили, що розробили електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК.

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу та надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Тоді адміністратор вносить дані в електронну систему – інформація автоматично підтягується в Оберіг і заявник отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

В Маньківській селищній територіальній громаді оновити дані  можна у відділі ЦНАП за адресою: вул. Соборна,14, с-ще. Маньківка (приміщення колишньої РДА).