Оголошення про проведення погосподарського обліку домогосподарств, домоволодінь та землеволодінь у с-щі Маньківка

Дата: 15.07.2024 10:20

Маньківська селищна рада продовжує проводити погосподарський облік домогосподарств, домоволодінь та землеволодінь у с-щі Маньківка по вулицях:

16 липня - Шпитальній;

19 липня - Миколаївській.

Просимо мешканців селища поставитися з розумінням, всіляко сприяти та надавати наявну інформацію (право власності на будинок, право власності на земельні ділянки, кількість зареєстрованих та фактично проживаючих осіб у будинку) уповноваженим особам селищної ради. Погосподарський облік жодним чином не повязаний з проведенням мобілізаційних заходів. Для уникнення випадків шахрайства запитуйте у зазначених осіб посвідчення. Дякуємо за співпрацю.