Увага!!! Оголошення!!!

Дата: 09.07.2024 08:33

ТОВ «Кищенці» повідомляє, що в період з 08.07.2024 по 13.07.2024 буде проведено інсектицидний обробіток посівів кукурудзи на полях в адмінмежах с.Кищенці, с.Харківка, с.Добра. Часовий період використання препаратів: згідно вимог та вказівок по використанні даних препаратів та згідно технологічних регламентів по обробітку сільськогосподарських культур даними препаратами (з 19:00 до 06:00).

Буде застосовано наступні препарати:

1. Айворі-плюс (0,06л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  2. Вантекс (0,150л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  3. Шттільвет (0,05л-га зареєстровано та дозволено до використання на території).

Препарати помірно токсичні.