Увага! Оголошення!!!

Дата: 05.07.2024 15:53

ТОВ «Кищенці» повідомляє, що в період з 05.07.2024 по 08.07.2024 (з 19:00 до 06:00) буде проведено інсектицидно-фунгіцидний обробіток посівів цукрового буряка на полях в адмінмежах с.Кищенці. Часовий період використання препаратів: згідно вимог та вказівок по використанні даних препаратів та згідно технологічних регламентів по обробітку сільськогосподарських культур даними препаратами (з 19:00 до 06:00).

Будуть застосовані наступні препарати:

1. Штеф-ципро-про (0,75л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  2. Медян (0,5л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  3. Манзат (0,5л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  4.  Хлорпіровіт (0,75л/га зареєстровано та дозволено до використання на території);
  5. Шттільвет (0,1л/га зареєстровано та дозволено до використання на території).

Препарати помірно токсичні!