Продовжується моніторинг надання соціальних послуг

Дата: 23.07.2024 15:01

29 соціальних робітників працює у відділенні соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради". І у дощ, і у спеку вони надають 340 пенсіонерам громади допомогу у придбанні продуктів харчування та медикаментів, оплаті комунальних послуг, утриманні в належному стані прибудинкових територій та житлових приміщень, вирішують питання щодо оформлення субсидії та ін.

Любов Люльченко - соціальний робітник, яка живе і працює у с.Кищенці. Сьогодні, 23 липня 2024 року, завідувачка відділення Галина Криштопа відвідала підопічних Любові Люльченко з метою моніторингу надання соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги.