Увага! Оголошення!!!

Дата: 31.07.2024 12:50

Шановні власники земельних ділянок та землекористувачі Маньківської ОТГ. З метою надання уточненої інформації, необхідної для обчислення і справляння плати за землю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, до Маньківського відділення Уманської ОДПІ, у разі приватизації, оформлення, переоформлення, придбання, прийняття спадщини та інших нотаріальних дій, просимо надавати копії правовстановлюючих документів на землю (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі – продажу та ін.) у відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Маньківської селищної ради (с-ще Маньківка, вул.Шевченка,9,  1 поверх  кабінет №9).

Фото без описуТакож,  у разі виходу на пенсію власника земельної ділянки або при наявності І та ІІ групи інвалідності, просимо надавати копію пенсійного посвідчення чи іншого документа, що посвідчує право на пільгу.

Довідки за телефоном 6-17-64 (понеділок і середа)