Для споживачів, що використовують не менше 80% електроенергії власного виробництва, не діятимуть графіки вимкнень

Дата: 07.08.2024 09:15

Уряд під час засідання 6 серпня ухвалив постанову, за якою для споживачів, що використовують не менше 80% електроенергії власного виробництва, не діятимуть графіки вимкнень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, таким чином держава стимулює енергетичну автономію бізнесу.

Глава Уряду зауважив, що для забезпечення належного рівня підготовки до зимового періоду, держава запровадила пакет програм і заходів для прискорення розбудови децентралізованої генерації.

«Це кредити бізнесу і громадянам на створення альтернативної енергетики, безмитне ввезення енергообладнання, спрощення бюрократичних процедур для запуску генераційних установок. Продовжуємо цю роботу в постійному режимі», —  підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що росія і далі атакує енергетичну інфраструктуру України. Щоденно наші підстанції та лінії електропередачі перебувають під ворожими обстрілами.

Очільник Уряду подякував українським енергетикам, що в таких складних умовах здійснюють поточні ремонти й готують енергосистему до наступного опалювального сезону.