Офіс Омбудсмана займається повернення депортованих і примусово переміщених дітей: як звернутися?

Дата: 08.08.2024 10:46

Збройна агресія Росії проти України – це масштабні порушення норм міжнародно гуманітарного права та прав людини. Серед таких порушень – депортація та примусове переміщення українських дітей Росією.

З 2014 року Російська Федерація депортує та примусово переміщує українських дітей. Мета – змінити їхню ідентичність, що є злочином геноциду. Наразі 19 546 дітей депортовані або примусово переміщені Росією.

Україна працює, щоб повернути додому неповнолітніх українців. У цьому залучені державні органи та громадські організації. Зокрема, цим займається Офіс Омбудсмана.

Якщо Вам відомо про примусово переміщену або депортовану дитину, звертайтеся до Офісу Омбудсмана:

• за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;
  • на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;
  • за номерами телефонів: 0 800 501 720; 044 299 74 08.

Детальніше з цієї теми у своєму Telegram-каналі розповідає Омбудсман України Дмитро Лубінець.

Інші контакти за посиланням: