Онлайн семінари-консультації з фінансової підтримки бізнесу

Дата: 05.09.2024 16:00

Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021 - 2025 роки запрошує долучитися до онлайн семінарів-консультацій „Програми фінансової підтримки розвитку підприємництва та створення умов для зайнятості“ в рамках проєкту „Всеукраїнська платформа „Зроблено в Україні“.

Семінари відбудуться 17 вересня та 08 жовтня 2024 року об 11:00 у партнерстві з Установою „Черкаська агенція регіонального розвитку“, Черкаським обласним центром зайнятості та банківськими установами Черкаської області.
Цільова група учасників семінару: представники мікро-, малого та середнього підприємництва в області (фахівці з фінансової діяльності, менеджери з грантових проектів)

Участь в семінарах дасть Вам можливість дізнатися:

1. Інформацію про проєкт „Всеукраїнська платформа „Зроблено в Україні“ та його підтримку.
2. Хто є цільовою аудиторією проєкту.
3. Як працює офіс „Зроблено в Україні“ та які послуги надає.
4. Про фінансові програми банків у сфері енергоефективності.
5. Про фінансові програми кредитування від банків у партнерстві з міжнародними організаціями.

Також, Ви матимете змогу поставити запитання та отримати на них відповідь.

Щоб взяти участь в БЕЗКОШТОВНИХ СЕМІНАРАХ та консультаціях

необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням тут – https://salo.li/5906F90