Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 31 січня 2007 р. № 80 Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

Фото без опису

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 31 січня 2007 р. № 80
Київ

Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

{Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 421 від 13.07.2016; в редакції Постанови КМ № 587 від 26.07.2018}

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 921 від 11.12.2013
№ 306 від 06.08.2014
№ 609 від 05.08.2015
№ 421 від 13.07.2016
№ 587 від 26.07.2018
№ 1035 від 28.10.2020
№ 402 від 21.04.2021}

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), що додається.

{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 421 від 13.07.2016; в редакції Постанови КМ № 587 від 26.07.2018}

{Пункт 2 втратив чинність на підставі Постанови КМ № 609 від 05.08.2015}

Прем'єр-міністр України

В.ЯНУКОВИЧ

Інд. 26


 

 

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 31 січня 2007 р. № 80
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 26 липня 2018 р. № 587)

ПОРЯДОК
надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

1. Цей Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності) (далі - отримувачі), послуг із комплексної реабілітації (абілітації).

2. Отримувачу надаються послуги із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційній установі, яка провадить діяльність відповідно до Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” та інших нормативно-правових актів у сфері реабілітації (абілітації).

3. Для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації), зокрема з метою попередження інвалідності, в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності (далі - установа) отримувач або його законний представник подає такі документи:

{Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020}

1) заяву про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації);

2) індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією, лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю);

3) висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) з рекомендаціями щодо проходження комплексної реабілітації (абілітації) в установі;

4) паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) або інший документ, що посвідчує особу;

5) документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

6) документ про освіту (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації);

7) виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о);

8) довідку про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (для отримувачів, які є внутрішньо переміщеними особами).

Заяви про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) з необхідними документами приймаються від отримувачів або їх законних представників структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської (міст республіканського та обласного значення), районної у місті (у разі її утворення) ради, крім мм. Києва та Севастополя за місцем їх реєстрації (далі - місцевий орган). З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) приймаються від отримувачів або їх законних представників місцевими органами районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

{Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020}

Заяви з необхідними документами для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі - посадові особи виконавчого органу) та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження місцевому органу.

{Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020}

До 1 липня 2021 р. посадова особа виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, яка приймає заяву з необхідними документами для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації), за наявності технічної можливості реєструє заяву та формує електронну справу (заповнює відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики) і не пізніше наступного робочого дня надсилає електронну справу відповідному місцевому органу засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики з дотриманням вимог Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг”“Про електронні довірчі послуги”“Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

{Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 402 від 21.04.2021}

З 1 липня 2021 р. заяви з необхідними документами для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в установі приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

{Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 402 від 21.04.2021}

Заяви з необхідними документами для отримання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в установі (після формування електронної справи) у паперовому вигляді передаються відповідному місцевому органу не рідше ніж раз на два тижні.

{Пункт 3 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020}

Місцевий орган перевіряє наявність поданих документів.

{Абзац п’ятнадцятий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1035 від 28.10.2020}

4. Днем звернення отримувача або його законного представника до місцевого органу вважається дата надходження документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку, що реєструються у відповідному журналі.

5. Місцевий орган протягом п’яти робочих днів:

інформує отримувача або його законного представника про прийняте рішення щодо направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію);

вносить до централізованого банку даних з проблем інвалідності інформацію про направлення отримувача на комплексну реабілітацію (абілітацію);

надсилає установі повідомлення про направлення отримувача на комплексну реабілітацію (абілітацію) з відміткою про внесення інформації про отримувача до централізованого банку даних з проблем інвалідності та копії документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку.

6. Після отримання від місцевого органу документів, визначених абзацом четвертим пункту 5 цього Порядку, установа реєструє їх у відповідному журналі та протягом п’яти робочих днів розглядає такі документи і надсилає місцевому органові та отримувачу або його законному представникові рішення про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації) із зазначенням дати початку курсу реабілітації.

Після зарахування отримувача на комплексну реабілітацію (абілітацію) на підставі його індивідуальної програми реабілітації або висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) в установі складається індивідуальний план комплексної реабілітації (абілітації).

7. Реабілітаційні послуги надаються установами безоплатно.

8. Після закінчення курсу комплексної реабілітації (абілітації) установа видає отримувачу або його законному представникові довідку про надані реабілітаційні послуги та результати комплексної реабілітації (абілітації), копію якої надсилає до місцевого органу.

9. Форми заяви про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації)журналу реєстрації документіврішення щодо направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію)повідомлення про направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію)рішення про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації)індивідуального плану комплексної реабілітації (абілітації)довідки про надані реабілітаційні послуги та результати комплексної реабілітації (абілітації) затверджуються Мінсоцполітики.

{Порядок в редакції Постанови КМ № 587 від 26.07.2018}

{Зміни втратили чинність на підставі Постанови КМ № 609 від 05.08.2015}


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень