Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2 Мельника Олега Михайловича за 2021 рік

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  та згідно рішення  Маньківської селищної ради № 15 - 15 / VIII від  25 листопада 2021 року “Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Маньківської селищної ради VIIІ скликанняя, Мельник Олег Михайлович, депутат Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2, звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень, у період з 26 листопада 2020 року по 31 грудня 2021 року.

Протягом звітного періоду, мною прийнято участь у 16 сесіях селищної ради на яких було розглянуто 1667 питань та 17 засіданнях виконавчого комітету селищної ради на яких було розглянуто 181 питання.

Мною особисто розроблено ряд проєктів рішень селищної ради які успішно були затвердженні на чергових сесіях. Серед них зокрема:, «Про затвердження Програми благоустрою Маньківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Маньківської селищної ради у 2021-2025 роках», «Про затвердження Положення про старосту», «Про утворення старостинських округів Маньківської селищної територіальної громади», «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости», «Про створення ревізійної комісії».

Рішенням сесії затверджений, як секретар, до складу постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності та регламенту, регуляторної політики, правопорядку, оборони та боротьби з організованою злочинністю, яка провела 14 засідань на яких було розглянуто 70 питань.

Крім того, з метою реалізації державної політики в різних галузях та покращення якості життя людей в громаді та, безпосередньо мешканців свого виборчого округу був включений до складу різних комісій та груп.

Як голова постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень та аварійних дерев на території Маньківської селищної ради, провів більше 50 виїзних обстежень зелених насаджень, за результатами яких було видано 41 дозвільний документ.

Як головою комісії з прийняття рішень про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Маньківської селищної територіальної громади проведено 7 засідань,  на яких розглянуто 118 заяв  жителів громади про виділення матеріальної допомоги. За результатами розгляду заявникам виділено 214 тис. грн. з селищного бюджету.

Як відповідальний секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради здійснив підготовку до розгляду 11 справ про адміністративні правопорушення.

Також входжу до складу таких комісій та груп: моніторингової групи з перевірки  суб’єктів господарювання з питань дотримання карантинних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій; постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного майна Маньківської селищної територіальної громади; комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; громадської комісії з житлових питань; конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів; ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комунальник-М»; робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах; організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости. Постійно тісно співпрацюю з відділом центр надання адміністративних послуг щодо підвищення якості та розширення послуг.

Протягом звітного періоду до мене, як депутата селищної ради, звернулося на особистий прийом 40 громадянина, складено 38 актів обстеження домоволодінь жителів громади, крім того, отримано більше 120 усних звернень від виборців з наступних питань: допомога в своєчасному ремонті аварій мережі центрального водопостачання та водовідведення, скарги щодо дотримання правил утримання тварин у домашніх умовах, ремонту та грейдерування  доріг, утримання доріг і тротуарів у зимовий період, освітлення вулиць, своєчасний покіс трави та вивезення твердих побутових відходів, щодо сприяння у похованні родичів, вирішення питань добросусідства та сімейних конфліктів, в основному земельного та побутового характеру. На усі звернення я намагаюся оперативно реагувати та більшість з них були вирішені позитивно, проте робота над деякими питаннями продовжується.

Окремими своїми досягненнями та завдяки кропіткій праці депутатів інших політичних сил і роботі працівників апарату селищної ради, у 2021 році було реалізовано два довгоочікуваних проєкти на території смт Маньківка. Це «Реконструкція каналізаційної насосної станції в смт Маньківка» та «Реконструкція напірного водогону в смт Маньківка», які були реалізовані за рахунок співфінансування державного та місцевих бюджетів.

На 2022 рік підготовлено та подано пропозицію щодо включення до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки двох нових поєктів, а саме: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд у смт. Маньківка Уманського району Черкаської області» та «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування та складування побутових відходів (придбання спецтехніки для вивезення побутових відходів та контейнерів для збору ТПВ) на території Маньківської селищної територіальної громади».

За моєї ініціативи було включено до заходів Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря на 2021 – 2025 роки для зони „Черкаська“ намір встановлення автоматизованого поста спостереження контролю якості повітря на території Маньківської СТГ.

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків.

Шановні мої виборці, попереду у мене ще чотири роки на виконання своїх передвиборчих намірів, планів та задумів, яким ви повірили та довірили мені почесну місію – представляти ваші інтереси в Маньківській селищній раді. За цей період намагатимусь повністю виправдати Вашу довіру та розраховую на Вашу підтримку та розуміння. Прошу вас звертатися зі своїми пропозиціями, зауваженнями та проханнями, особистими проблемами, які я, разом з вами  намагатимусь оперативно вирішувати.

 

З повагою

депутат Маньківської селищної ради

 від виборчого округу № 2

Олег МЕЛЬНИК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень