Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2 Мельника Олега Михайловича за 2023 рік

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  та згідно рішення  Маньківської селищної ради № 15 - 15 / VIII від  25 листопада 2021 року “Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Маньківської селищної ради VIIІ скликання” я, Мельник Олег Михайлович, депутат Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2, звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень, у період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

Протягом звітного періоду, мною взято участь у 12 сесіях селищної ради на яких було прийнято 744 рішень та 19 засіданнях виконавчого комітету селищної ради на яких було прийнято 217 рішень.

Мною особисто прийнято участь у розроблені ряду проєктів рішень селищної ради які успішно були затвердженні на чергових сесіях. Серед них зокрема: «Про програму з реалізації міграційної політики на території Маньківської селищної територіальної громади на 2023 рік», «Про звернення депутатів Маньківської селищної ради щодо ремонту та утримання доріг загального користування державного значення», «Про відновлення елементів благоустрою (вуличного зовнішнього освітлення) на об’єктах», «Про внесення змін до програми соціального захисту ветеранів війни, осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2021-2025 роки», «Про утворення віддаленого робочого місця адміністратора відділу ЦНАП виконавчого комітету Маньківської селищної ради у с. Паланочка Молодецького старостинського округу».

Рішенням сесії затверджений, як секретар до складу постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності та регламенту, регуляторної політики, правопорядку, оборони та боротьби з організованою злочинністю, яка провела 6 засідань на яких було розглянуто 31 питання.

Крім того, з метою реалізації державної політики в різних галузях та покращення якості життя людей в громаді та безпосередньо мешканців свого виборчого округу був включений до складу різних комісій та груп.

Як голова постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень та аварійних дерев на території Маньківської селищної ради, провів більше 60 виїзних обстежень зелених насаджень, за результатами яких було видано 41 дозвільний документ.

Як голова комісії з прав захисту дітей провів 11 засідань комісії на яких було розглянуто 72 питання.

Як голова комісії з прийняття рішень про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Маньківської селищної територіальної громади провів 20 засідань,  на яких розглянуто 185 звернень  жителів громади про виділення матеріальної допомоги. За результатами розгляду заявникам виділено 964 тис. грн. з селищного бюджету.

Як відповідальний секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради здійснив підготовку до розгляду 37 справ про адміністративні правопорушення. У результаті було накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 56100 грн.

Як голова  постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного майна Маньківської селищної територіальної громади організував та провів інвентаризацію нерухомого майна та земель на території громади. За результатом роботи комісії було виявлено 20 суб’єктів господарювання без належно оформленої документації на нерухоме майно, з якими проводиться робота щодо узаконення майна, що призведе до збільшення суми надходжень до місцевого бюджету за податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Також було виявлено 317 суб’єктів господарювання без належно оформленої документації на земельні ділянки. За період квітень - грудень 2023 р, як результат проробленої роботи розглянуто наступні питання: надано дозвіл для розробку проекту землеустрою на земельні ділянки під обєктами нерухомого майна з метою отримання в оренду, в кількості 28, загальною площею 35,6048 га; затверджено проекти землеустрою на земельні ділянки під обєктами нерухомого майна та надано в оренду в кількості 8, загальною площею 11,2913 га; надано в оренду під обєктами нерухомого майна в кількості 12, загальною площею 5,9174 га; внесення зміни до діючих договорів оренди, а саме збільшення відсоткової ставки, в кількості 14, загальною площею 6,0162 га. Робота у цьому напрямку продовжується.

Як голова місцевого координаційного штабу щодо дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб в Маньківській територіальній громаді організовував та забезпечував: прийом та розміщення  ВПО з евакуаційних потягів, які прямували з Херсонської області після трагедії на Каховській ГЕС; зустрічі з ВПО, які постійно проживають на території Маньківської СТГ щодо обговорення і вирішення їхніх проблемних питань, проводив перемовини з різними інстанціями щодо забезпечення місця компактного проживання ВПО належним майном і умовами.

Протягом 2023 року, а більше після деокупації частини Херсонської області та страшної трагедії на Каховській ГЕС, розуміючи проблему з різкою нехваткою питної води на вказаних територіях, мною було налагоджено контакт з Миколаївською благодійною асоціацією «МИР ЧЕРЕЗ ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ», яка безпосередньо територіально займається волонтерською діяльністю. За моєї ініціативи та з-за допомоги однодумців було зібрано та відправлено до Миколаєва все необхідне по запиту благодійної асоціації.

За мого починання Маньківська селищна територіальна громада ініціювала створення Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «КЛАСТЕР «ШЛЯХАМИ ТРИПІЛЬСЬКОЇ ПРАМАТЕРІ»». Даний проєкт сприятиме зростанню інвестиційної привабливості громади та залученню міжнародних грандів для її розвитку.

Також входжу до складу таких комісій та груп: моніторингової групи з перевірки  суб’єктів господарювання з питань дотримання карантинних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій; комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; громадської комісії з житлових питань; конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів; ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комунальник-М»; робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах; організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости, робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Маньківській селищній територіальній громаді. Постійно тісно співпрацюю з відділом центр надання адміністративних послуг щодо підвищення якості та розширення послуг.

Протягом звітного періоду до мене, як депутата селищної ради, звернулося на особистий прийом 27 громадян, отримано більше 140 усних звернень від виборців, у зверненнях порушувались питання, соціального захисту, житлової політики, питання благоустрою територій, скарги щодо дотримання правил утримання тварин у домашніх умовах, комунального господарства, щодо сприяння у похованні родичів, вирішення питань добросусідства та сімейних конфліктів, в основному земельного та побутового характеру. На усі звернення я намагаюся оперативно реагувати та більшість з них були вирішені позитивно, проте робота над деякими питаннями продовжується.

На 2024 рік підготовлено та подано пропозицію щодо включення до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки двох нових поєктів, а саме: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд у смт. Маньківка Уманського району Черкаської області» та «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування та складування побутових відходів (придбання спецтехніки для вивезення побутових відходів та контейнерів для збору ТПВ) на території Маньківської селищної територіальної громади».

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків, дасть сили здолати ворога і принесе довгоочікувану перемогу нашій Україні.

Шановні мої виборці, попереду у мене ще два роки на виконання своїх передвиборчих намірів, планів та задумів, яким ви повірили та довірили мені почесну місію – представляти ваші інтереси у Маньківській селищній раді. За цей період намагатимусь повністю виправдати Вашу довіру та розраховую на Вашу підтримку та розуміння. Прошу вас звертатися зі своїми пропозиціями, зауваженнями та проханнями, особистими проблемами, які я, разом з вами  намагатимусь оперативно вирішувати.

 

З повагою

депутат Маньківської селищної ради

                      від виборчого округу № 2                                              

Олег МЕЛЬНИК

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень