Дата: 29.08.2024 10:39

В Україну доставили 60 000 доз комбінованої вакцини, що захищає дітей одразу від п’яти захворювань. Йдеться про   ПЕНТА-Hib — комбіновану вакцину для профілактики у дітей першого року життя дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В та гемофільної інфекції типу b (Hib) (зі цільноклітинним кашлюковим компонентом). Її доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки уряду Японії. Вакцина буде розподілена між регіонами.

Фото без опису“Із 1 серпня по всій країні, за рішенням Держкомісії з питань ТЕБ та НС, почався додатковий раунд з вакцинації дітей та ревакцинації дорослих проти дифтерії та правця, який триватиме до кінця року. Медична система забезпечує можливість отримати щеплення як в пунктах щеплень, так і під час виїзних сесій вакцинальних команд медиків до громад. Тому батькам важливо перевіряти вакцинальний статус свій і дітей та в разі пропуску щеплення звернутися до найближчої амбулаторії і скорегувати графік вакцинації”, – повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.