Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 22 жовтня

Дата: 22.10.2024 12:20

Із тривогою через ворожі БпЛА минула ніч на Черкащині. У цей час наші оборонці знищили 3 “шахеди”. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Минулося без наслідків для інфраструктури, – розповів він. – Дякую за роботу нашим захисникам неба!

За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 22 жовтня 2024 року ворог завдав удару по Україні ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами невстановленого типу.

Упродовж ночі в повітряному просторі України виявлено 60 ворожих БпЛА противника.  Підтверджено збиття 42 ворожих БпЛА.

Окрім того, 10 російських безпілотників локаційно втрачено. Один БпЛА полетів у Білорусь. Ще три – назад у росію.

Станом на 22 жовтня 2024 08:59 один ворожий БпЛА – в повітряному просторі України.