АНОНС. Онлайн-зустріч із бізнесом Черкащини

Дата: 22.10.2024 14:30

Підприємців Черкащини запрошують доєднатися до другої онлайн-зустрічі з бізнесом. Вона відбудеться в четвер, 24 жовтня, о 14.30. Тема комунікації: Всеукраїнська платформа «Зроблено в Україні» та програма «Національний кешбек». Також учасники зможуть почути відповіді на свої питання.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна, заповнивши гугл-форму: http://surl.li/xzkumc. Опісля на вказану електронну адресу буде надіслано покликання для приєднання на платформі Zoom.

Нагадаємо,  такі онлайн-зустрічі з бізнесом проходять у межах реалізації регіональної офлайн та онлайн-платформи «Діалог влади з бізнесом». Вона націлена на вирішення поточних питань підприємців, задля масштабування комунікації та її системності.