Прем’єр-міністр: У межах урядових енергетичних програм для бізнесу видано 2 млрд грн кредитних коштів

Дата: 22.10.2024 15:25

Банки кредитують бізнес у межах урядових енергетичних програм. Схвалено заявок на 7,9 млрд грн, фактично видано понад 2 млрд грн кредитних коштів. Для населення схвалено кредитних коштів на понад 204 млн грн. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«В Україні вже розпочинається опалювальний сезон. До тепла підключаються об’єкти соціальної інфраструктури. Насамперед лікарні, школи, садочки. Конкретні дати подачі тепла визначаються погодними умовами, відповідно до яких влада громад ухвалює свої рішення», — зазначив Глава Уряду.

За словами прем’єр-міністра, працюють усі 9 енергоблоків українських АЕС, покриваючи основні потреби в генерації. Україна також отримує нове генераційне обладнання від партнерів.

«Робимо все, щоб узимку всі українці мали вдома світло і тепло, а підприємства працювали безперебійно», — наголосив Денис Шмигаль.

Очільник Уряду подякував енергетикам, тепловикам і всім працівникам критичної інфраструктури за внесок у нашу стійкість.