Діти з Маньківської громади оздоровилися у таборі «Артек»

Дата: 22.10.2024 15:29

Упродовж трьох тижнів (з 21  вересня  по   18    жовтня   2024   року) двоє дітей учасників бойових дій з Подібнянського   закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів оздоровилися  та  відпочили у Міжнародному   дитячому   центрі   «Артек» села   Березники   Свалявського  району  Закарпатської  області.

Протягом зміни діти були  забезпечені змістовним дозвіллям: мали  можливість не тільки зміцнити здоров’я, але й активно провести свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, розважально-освітніх програмах, конкурсах, квестах, майстер-класах.

Сповнені енергії,  з масою вражень, спогадів про нових друзів, перемог і відзнак діти повернулися додому.