У Маньківській територіальній громаді стартував опалювальний сезон 2024-2025 років

Дата: 22.10.2024 16:36

З метою підготовки заклади соціальної сфери, житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2024-2025 проведено ряд підготовчих заходів, зокрема проведено поточні ремонти котелень, ремонт та підготовка опалювальних котлів, заготівля палива. Відповідно до розпорядження селищного голови з 15.10.2024 у Маньківській селищній територіальній громаді стартував опалювальний сезон 2024-2025 років.

Фото без описуНа даний час в закладах охорони здоров’я, закладах освіти, що опалюються за рахунок альтернативних видів палива розпочато опалювальний сезон, інші заклади соціальної сфери на стадії завершення підготовчих робіт. На даний час аварійних ситуацій не виявлено.