Нога Володимир Андрійович

Фото без описуНога Володимир Андрійович народився 29 червня 1974 року в селі Вікторівка.

У 1981 році пішов до першого класу Вікторівської середньої школи.

У 1990 році продовжив навчання у Тальянківському технікумі, який закінчив на відмінно,  здобувши спеціальність електрика.

Згодом  вступив до Миколаївського військового автомобільного технікуму та по закінченню отримав звання прапорщика.

Потім проходив службу у Кищенецькій військовій частині, підписавши контракт на 5 років.

Після реформування частини перевівся у військову частину м.Черкаси, а згодом до військомату м.Черкаси.

Залишивши військову справу, став чудовим спеціалістом у будівельній справі.

22 червня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Проходив службу у званні штабс - сержанта на посаді командира ремонтного взводу автомобільної техніки автомобільного батальйону підвезення матеріально-технічних засобів військової частини м.Черкаси.

З дружиною Наталією у щасливому шлюбі прожили 16 років. Мав 3-х дітей: дочок Лідію та Світлану, сина Олександра.

22 липня 2024 року його життя трагічно обірвалося в результаті дорожньо-транспортної пригоди на автошляху Н-16 «Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань» поблизу населеного пункту Тальянки Звенигородського району.