Олійник Олег Сергійович

Фото без описуОлійник Олег Сергійович народився 18 серпня 1981 року в Маньківці.

У 1998 році закінчив одинадцять класів Маньківської школи №2.

У 2000 році навчався у школі міліції м.Житомир.

У 2004 році вступив до Глухівського державного педагогічного університету Сумської області.

Після закінчення університету працював тренером Маньківської дитячо-юнацької спортивної школи.

Потім працював охоронником у приватному підприємстві.

У 2008 році був призначений заступником командира 4 взводу 2 роти спеціального батальйону судової міліції «Грифон» управління МВС України в Черкаській області. Згодом був переведений на посаду інспектора-керівника 5 групи 2 роти спеціального батальйону судової міліції «Грифон» управління МВС України в Черкаській області.

У 2010 році був звільнений із займаної посади.

З 2017 року був начальником відділу охорони ТОВ «Кернел».

У листопаді 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Проходив навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м.Львів. По закінченню отримав звання молодшого лейтенанта.

26 березня 2024 року був призначений на посаду заступника командира механізованої роти механізованого батальйону 110 окремої механізованої бригади.

Загинув Олійник Олег Сергійович 16 травня 2024 року, захищаючи Україну від російських агресорів, потрапивши під мінометний обстріл поблизу населеного пункту Новоолександрівка Донецької області.