Сокіл Костянтин Пилипович

Фото без описуСокіл Костянтин Пилипович народився 10 лютого 1976 року у селі Мала Маньківка, у багатодітній родині, де було 6 дітей.

Ріс веселим, енергійним хлопчиком. З раннього дитинства, разом з братами і сестрою, допомагав батькам з чималим господарством.

Семирічним хлопчиком пішов до 1 класу Маломаньківської школи. Після її закінчення, продовжив навчання у Буцькому професійно-технічному училищі, де опанував професію механізатора.

Зовсім у юному віці розпочав свою трудову діяльність у місцевому колгогспі. Доля розпорядилася так, що Костянтин Пилипович, після одруження у 1997 році, виїжджає з рідного села, в яке сьогодні повернувся назавжди «на щиті».

У березні 2024 року був мобілізований Корсунь-Шевченківським ТЦК та СП.

На протязі двох місяців перебував у навчальному центрі м.Суми – проходив військову підготовку. Закінчивши навчання, був направлений на Донецький напрямок, де брав участь у важких бойових діях, безпосередньо на передовій.

12 вересня 2024 року востаннє спілкувався з сестрою. Телефонна розмова була як ніколи довгою… Говорив, що планує приїхати у відпустку, побачити дітей та всіх рідних. Однак цьому не судилося статися…

13 вересня 2024 року Костянтина Пилиповича Сокола не стало. Він героїчно загинув у важкому бою під Покровськом.