Вовк Микола Валерійович

Фото без описуВовк Микола Валерійович народився 22 травня 2002 року в селищі Маньківка.

З 2008 по 2019 рік навчався у Маньківській загальноосвітній школі №1. Був активним, улюбленими предметами були фізкультура та історія.

З липня 2019 року розпочав своє навчання у Львівській національній академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю: військове управління підрозділами механізованих військ.

24 серпня 2019 року склав  Військову присягу.

У лютому 2023 року отримав диплом бакалавра, та здобув кваліфікацію офіцера тактичного рівня, було присвоєно звання – лейтенант. Після чого був направлений до військової частини на прийняття посади в с. Червона Слобода.

У кінці березня 2023 року став командиром механізованої роти, механізованого батальйону.

У середині травня 2023 року, разом із ротою, був направлений на Запорізький напрямок.

10 липня 2023 року, на чолі роти відправився на виконання бойового завдання, після якого не повернувся. З того часу вважався зниклим безвісти, довгі пошуки, довге проведення ДНК-експертиз було дуже виснажливим для усієї родини.

Висновком експерта  від 07.10.2024 року було підтверджено особу Вовка Миколи Валерійовича, який загинув унаслідок мінометного обстрілу противником…