Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Сусп. - пол. новини

План внутрішньої стійкості України: Володимир Зеленський представив 10 основних пунктів

План внутрішньої стійкості України складається з десяти пунктів: «Єдність», «Фронт», «Зброя», «Гроші», «Енергетика», «Безпека», «Громади», «Людський капітал», «Культурний суверенітет», «Політика героїв». Президент Володимир Зеленський представив зміст Плану під час виступу у Верховній Раді.

08:43:00 20.11.2024

Тиждень цифрової грамотності

18 листопада розпочинається Тиждень цифрової грамотності - щорічна кампанія з перевірки та покращення цифрових навичок українців. Цьогоріч перевірятимуть знання кібергігієни. Долучитися до Тижня цифрової грамотності можуть усі: громадяни, бізнеси, громадські організації, освітні заклади. Для цього завантажуйте Open Pack із простими кроками для вдосконалення цифрових навичок і діліться ними в соцмережах. 

08:21:53 20.11.2024

Комплаєнс-менеджер для учасників Території високого рівня податкової довіри – порадник, помічник, професіонал

Кожний платник, який увійшов до Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, отримає персонального комплаєнс-менеджера. Це – надійний помічник, який відповість на всі запитання щодо сплати податків, допоможе у прийнятті управлінських рішень та виключенні порушень податкового законодавства. Про це розповів в. о. заступника Голови ДПС Євгеній Сокур, презентуючи представникам Спілки українських підприємців новий проєкт ДПС – Територію високого рівня податкової довіри.

08:19:30 20.11.2024

Місцеві бюджети Черкащини поповнилися на 263 млн грн від податку на нерухомість

За результатами десяти місяців 2024 року місцеві бюджети області отримали 262,7 млн  грн  від  податку  на  нерухомість. Про  це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

08:17:19 20.11.2024

В Армія+ з’явиться національна програма підтримки військових «Плюси»

Міноборони запрошує бізнеси та громадські організації приєднатись до національної програми підтримки військових «Плюси». Вона передбачає надання військовослужбовцям швидкого та зручного доступу до низки товарів і послуг, як от бронювання квитків чи купівля пального зі знижкою, через застосунок Армія+. 

11:18:17 19.11.2024

На Черкащині – понад 600 мільйонерів

Станом на 1 листопада поточного року 604 громадянина Черкаської області задекларували отримані за попередній рік доходи у розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, складає понад 2,5 млрд гривень.

08:13:44 19.11.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень