Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

08.03.2024 р. ІНФОРМАЦІЯ про початок процедури громадських слухань щодо проекту містобудівної документації – «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення магазину по вулиці Благодатна в смт Маньківка

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про Порядок проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує про початок процедури громадських слухань щодо проекту містобудівної документації - «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення магазину по вулиці Благодатна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області» (далі –  проект ДПТ).

  Проект ДПТ розроблений на підставі рішення Маньківської селищної ради від 25.11.2021 № 15-32/VIIІ «Про розробку детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення об’єкта магазину по вулиці Благодатна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області».

  Замовником проекту ДПТ є виконавчий комітет Маньківської селищної ради та метою розроблення проекту ДПТ є уточнення положень містобудівної документації щодо перспективного розміщення на визначеній територій об’єктів містобудування, визначення містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, а також впорядкування прилеглої території.

  Для розроблення проекту ДПТ складено та затверджено завдання, яке погоджене начальником відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради. Розробником проекту ДПТ є ФОП Лісаченко В.М. (кваліфікаційний сертифікат АА № 003689).

  Проведення громадських слухань проекту ДПТ заплановане на 10.04.2024 о 16.00 год. в приміщенні Маньківської селищної ради (селище Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, зала засідань).

  З текстовою та графічними матеріалами проекту ДПТ на паперових носіях можна ознайомитись у відділі будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради за адресою: селище Маньківка, вул. Шевченка, 9, кабінет № 8 (другий поверх), а також на офіційному веб-сайті Маньківської селищної ради  в розділі «Будівництво, архітектура, житлово-комунальне господарство і комунальне майно», підрозділ «Оприлюднення проектів містобудівної документації».

  Зазначаємо, що об’єкт будівництва, що визначений ДПТ не відноситься до об’єктів, які мають вплив на довкілля, що визначаються ст. 3 Закону     України «Про оцінку впливу на довкілля», а також не належить до списку Е (ДБН А.2.2-1-2003), як об’єкт що становить підвищену екологічну небезпеку і не вимагає розробки розділу ОВНС у складі робочого проекту.

  А тому, відповідно до п. 3 статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  у складі містобудівної документації звітом про СЕО для проектів містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який має відповідати вимогам частини  другої статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

  Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради.    

  Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін (30 днів) з дня опублікування. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань. Строк завершення прийому пропозицій до 06.04.2024 року включно на адресу: 20100, Черкаська область, Уманський район, селище Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9; електронна адреса: mankivka_selrada@ukr.net

Пояснювальна записка  

Графічні матеріали аркуш 1

Графічні матеріали аркуш 2

Графічні матеріали аркуш 3

Графічні матеріали аркуш 4

Графічні матеріали аркуш 5

Графічні матеріали аркуш 6

Графічні матеріали аркуш 7

 

Аудіозапис проведення громадських слухань

Відеозапис проведення громадських слухань

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень