В Маньківці відбувся суботник з упорядкування території по вулиці Соборна

Дата: 12.04.2021 16:18

Сьогодні, 12 квітня, в Маньківці по вулиці Соборна було людно і гамірно. За ініціативи селищного голови Валерія Івасюка пройшов суботник з прибирання території по вулиці Соборна від листя та іншого сміття. Озброївшись гарним настроєм та бойовим духом,  взявши необхідний інвентар - граблі, мітли та лопати під гаслом – «Почни з себе! Зроби свою вулицю чистою та затишною!»  всі дружно взялись за роботу. В результаті активної праці, за декілька годин, навели чистоту і порядок.

Ініціатива очільника громади, має стати гарним прикладом для  мешканців інших вулиць та всієї громади в цілому і в селищі менше будуть смітити, адже в народі говорять – «Хто власноруч прибирає, той ніколи не насмітить».

На 13-14 квітня заплановано прибирання території селищних кладовищ. Маньківська селищна рада запрошує усіх небайдужих громадян долучитися до даного заходу.