Зі святом Святої Трійці

Дата: 18.06.2021 15:14

Фото без опису  Шановні мешканці Маньківщини!  Щиро вітаю Вас з благословенним православним святом усіх християн – Днем Святої Трійці, який символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.  Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще. Нехай Божа благодать зійде з небес і обдарує всіх Вас своїм щастям, здоров'ям і радістю. Нехай віра завжди супроводжує Ваш шлях і вкриває від усіх негод. Побажайте любові і щастя ближнім і Бог благословить Вас.

В цей день нехай ваші думки будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття. Миру Вашому домі, ніжної любові і спокою, що прикрашає Ваше повсякденне життя з її побутовими справами.

Нехай благословенними будуть наша  єдина Україна та Маньківщина, а  Бог оберігає нашу благодатну землю від усіляких негараздів. Миру Вам та злагоди!

Селищний голова                                                     Валерій ІВАСЮК