Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 11.10.2021 11:20

Днями, згідно плану роботи, відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради за участю керівників закладів освіти Маньківської територіальної громади.

У ході роботи колегії було розглянуто ряд питань, зокрема: «Про стан підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період» (доповідали головний спеціаліст відділу Лариса Хом’як, методист методичної служби Вікторія Монько); «Про організацію психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами у 2021-2022 навчальному році» (доповідала директор інклюзивно-ресурсного центру Галина Заболотня); «Про підготовку  до впровадження Державного стандарту базової середньої освіти» (доповідала методист методичної служби Людмила Самелюк).

Також у ході колегії головою ради профспілки працівників освіти Костянтином Шпеником було розглянуто питання «Про соціальний захист працівників закладів освіти».  Директор Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ Вадим Омельчук та заступник директора Кищенецького ЗЗСО І-ІІІ Людмила Копистира прозвітували про  впровадження Концепції НУШ у школах за період 2018-2021 років.

Фото без описуЗа результатами роботи колегії були прийняті відповідні рішення.