У Маньківську лікарню за два роки було залучено понад 6 мільйонів гривень!

Дата: 04.02.2022 10:36

У Маньківську лікарню всього за два роки за допомоги народного депутата Сергія Нагорняка було залучено понад 6 мільйонів гривень!

????у жовтні 2020-го спільно з НАК «Нафтогаз України» передали засобів індивідуального захисту для медиків на 637 тис. грн.

????у січні 2021 року придбали для медзакладу 73 кисневі концентратори загальною вартістю 4,5 млн грн та 99 кисневих балонів на 376 тис. грн.

????у липні 2021 року, коштом АТ «Укргазвидобування», у лікарні з’явилися нові електрокардіограф, підвісна операційна лампа та підвісний біохімічний аналізатор. Вартість придбання – 250 тис. грн.

????спільно з НЕК «Укренерго»для закладу ми передали 4 кисневих концентратори, 2 електрокардіографи, 2 монітори пацієнта, пульсоксиметри та відеоларингоскоп на 600 тис. грн.

Разом – ми творимо зміни.

Кращій Маньківщині бути!