Рекомендована дата завершення опалювального сезону на Черкащині – 7 квітня

Дата: 06.04.2022 15:21

Про це у своєму щоденному зверненні повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор табунець. Він додав, що погодні умови вже дозволяють це зробити.

– Напередодні мав зустріч із нашими аграріями, – також відзначив посадовець. – Посівна йде, як намітили. Ярими зерновими та зернобобовими культурами плануємо засіяти 476 тис. га. Дякую нашим підприємцям за співпрацю та гуманітарну допомогу! Працюємо також із підприємцями з областей, де тривають бойові дії. Показуємо вільні площі для релокації їхніх виробництв на Черкащину, сконтактовуємо за потреби з місцевим бізнесом для створення кооперацій і надаємо весь потрібний супровід.

Нагадуємо наші контакти з цього питання:

business.ck.ova@gmail.com

Ігор Табурець відзначив, що на цей час ситуація в області стабільна. Критична інфраструктура стабільно функціонує.

Слідкуйте за новинами від Ігоря Табурця тут і тут.