До відома власників земельних часток (паїв), які обробляють свої земельні ділянки одноосібно!!!

Дата: 21.04.2022 16:52

Відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради нагадує про те, що продовжується кампанія по декларуванню доходів громадян, одержаних протягом 2021 року, в тому числі від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, більших ніж встановлені Земельним Кодексом України, та реалізації такої продукції іншим фізичним особам. Для подачі декларації про доходи від використання земельних часток (паїв) та сплати податку на доходи фізичних осіб та військовий збір необхідно звернутися до Маньківської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області. Декларацію необхідно подати до 01.05.2022 року.

І не забуваємо, що триває повномасштабне вторгнення рф та продовжується стійкий та хоробрий спротив української держави та народу. Наші із Вами завдання незмінні: підтримувати економіку нашої країни  та ЗСУ. Тому будьмо свідомими, працюємо і наближаємо перемогу. Поставтеся із розумінням.