Сади Перемоги — твій внесок у перемогу України!

Дата: 22.04.2022 16:21

Маньківська громада активно долучилася до Всеукраїнського проєкту «Сади Перемоги». У рамках проєкту «Сади Перемоги», ініційованого Міністерством розвитку громад та територій України, один із європейських фермерів, який  успішно здійснює діяльність  та  багато років очолює сільськогосподарське товариство ТОВ «Кищенці» на  території Маньківської громади Корнеліс Хенрік Хузінха, сприяв  отриманню насіння овочевих культур від своїх колег з Голандії та Польщі у рамках виконання мобілізаційного завдання на території громади та  громад всього Уманського району.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Посадковий матеріал старости Маньківської селищної ради  передали  мешканцям громади та переселенцям, які активно долучилися до участі в даному проєкті.

Маньківська громада використовуватиме  кожну земельну ділянку для спільної Перемоги! Вдаримо врожаєм по окупанту!!!