Допомагаємо підліткам опанувати навички програмування

Дата: 01.06.2022 10:00

Я Арам Саргсян, керівник та викладач курсів проєкту WeBenefit. Я вже писав, що наша команда ще на початку війни запустила безплатний проєкт для підлітків, щоб навчати ІТ професіям (Web, phyton, java) та відволікти від жахливих подій.

Найвищим показником результату навчання є вміння навчати інших. І я гордий, що за ці 3 місяці існування проєкту, у наших учнів проявились такі якості.

На наших курсах WEB programming завжди багато практики й це допомагає краще засвоювати матеріал.

Але результати навчання можна ще покращувати, а процес робити цікавішим. Що для цього потрібно?

Запросити учнів викладати! Це мотивація краще вивчати теми уроку, покращує комунікацію в групі та надихає проявляти себе.

Як вчитись та вчити інших розповідає в інтерв'ю Олександр Іванюк - молодий тьютор та волонтер курсу WEB PROGRAMMING

Радий вам повідомити, що 15 червня готуємо до старту новий курс WEB PROGRAMMING
Курс також буде безплатний (але будемо дуже вдячні за посильну підтримку)!

Тож запрошуємо мешканців вашої громади для отримання швидкої перекваліфікації та опанування навичками програмування.

Детальіше про курс на сайті https://webenefit.biz/webdevelopers
Можете розповсюдити цю інформацію в соцмережах вашої громади. Чи є зацікавлені в навчанні.

Більш детально про новий курс напишемо в наступному листі.

Маємо також курси швидкої перекваліфікації, націлені на результат за 2 місяці "Відкрий та розкрути власний бізнес", для мешканців громад діє акційна ціна. Щоб дізнатись про цей курс, перейдіть за посиланням нижче.

Про курс "Відкрий та розкрути власний бізнес"

Запрошуємо до співпраці.

Охоче поділимось досвідом та допоможемо вашій громаді!

Контакти для зв'язку:

Керівник проєкту