Оголошення для внутрішньо переміщених осіб !!!

Дата: 07.07.2022 09:22

Для вас  08.07.2022 року о 16 годині за адресою: смт. Маньківка, вул. Соборна, 13  (Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради) благодійним фондом  WorlCentral Kitchen  будуть видаватися великі продуктові набори. Кожен набір розрахований на сімю. Запрошуємо   вас отримати допомогу. З собою мати довідку внутрішньо переміщеної особи. Для зручності жителів населених пунктів громади Поминик, Дзензелівка, Добра, Красноставка, Кищенці, Кривець, Рудка, Молодецьке, Нестерівка, Паланочка, Подібна, Попівка, Зелений Гай, Філіція, Поташ, Роги, Харківка, Мала Маньківка продуктові набори отримають старости сіл та старостинських округів і організують видачу наборів за місцем вашого перебування.