Не забуваймо про наймудріших мешканців нашої громади.

Дата: 15.07.2022 10:14

Старість чекає кожного. Завдання суспільства полягає в забезпеченні літніх людей не тільки шаною, кваліфікованим  медичним обслуговуванням і своєчасною допомогою працівників соціальних служб, а перш за все увагою та піклуванням про них.

Днями староста села Кищенці Світлана Коваль відвідала найстарших жителів села та вручила кожному гуманітарну допомогу від Червоного Хреста.

Поліщук Тетяна Матвіївна, 1928 р.н.- найстарша жителька села Кищенці.

За увагу і допомогу щиро вдячні наші найстарші мудрі вчителі Копистира Валентина Миколаївна та Рогаченко Ніна Наумівна, 1932 р.н.

Копистира Наталія Пилипівна, 1932р.н. та Вовкотруб Єфросинія Феодосіївна,1931 р.н., жительки с. Кищенці щиро вдячні за допомогу.