Члени виконкому заслухали звіти про роботу директорів комунальних підприємств Маньківської селищної ради

Дата: 19.08.2022 11:28

18 серпня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Валерія Івасюка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.  У засіданні взяли участь 12 членів виконавчого комітету, начальники структурних підрозділів селищної ради.

До порядку денного було включено 22 проєкти рішень, які стосувались питань: виконання бюджету Маньківської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року, готовності закладів освіти до нового навчального року, здійснення передачі матеріальних цінностей, затвердження заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, взяття на квартирний облік дитини-сироти, виконання батьківських обов’язків та надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири, надання дозволів на вирізку дерев та ін.

Так, під час засідання, члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту щодо підготовки  закладів освіти Маньківської селищної ради до 2022-2023 навчального року та  роботи в осінньо-зимовий період. За результатами розгляду відділу освіти, молоді та спорту дано доручення до початку навчального процесу провести огляд закладів освіти, які знаходяться на території Маньківської селищної територіальної громади та забезпечити якісне надання освітніх послуг, з дотриманням необхідних заходів безпеки для збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу  під час дії воєнного стану.

Крім цього, присутні заслухали та затвердили заходи щодо відзначення  31-річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, передбачивши зокрема до Дня Державного Прапора України:

- проведення офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України;

- проведення тематичних інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України;

до 31-річниці незалежності України:

- проведення урочистих заходів з метою патріотичного виховання молоді та шанобливого ставлення до історії рідного краю у територіальній громаді за участю представників органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, громадськості та молоді;

- покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, Захисників України.

Серед інших питань члени виконкому взяли до відома звіти про підсумки роботи за 2021 рік комунальних некомерційних підприємств «Комунальник-М», «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги", "Маньківська багатопрофільна  лікарня".

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Маньківської селищної ради.