ОГОЛОШЕННЯ Про пров. обгов. зауважень та пропоз. щодо проєкту рег. акту рішення виконкому Маньківської СР «Про затв. Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та прим. автоб. маршрутах заг. корист., що проходять у межах Маньківської СТГ»

Дата: 29.08.2022 09:04

Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної  територіальної  громади».

Обговорення відбудеться 30 серпня 2022 року о 10–00 в залі засідань Маньківської селищної ради за адресою смт. Маньківка вул. Шевченка, 9.