Спорт об'єднує усіх, незалежно від віку чи статусу!

Дата: 17.10.2022 10:28

Минулими вихідними відбувся фінал обласної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування 2022. У змаганнях брали участь команди Золотоніського, Звенигородського, Уманського та Черкаського районів.

Збірну команду Уманського району представляли працівники Уманської районної військової адміністрації, Маньківської, Паланської, Жашківської, Баштечківської, та Монастирищенської територіальних громад.

В результаті запеклих баталій команда Уманського району перше загальнокомандне місце.

Вітаємо з першим місцем команди з футболу та волейболу, переможців з настільного тенісу - Сушкету Вікторію (Паланська ТГ) - перше місце серед жінок, Остапенка Олега (Жашківська ТГ) - перше місце серед чоловіків, з шахів - Драчевського Михайла (Паланська ТГ) - друге місце серед чоловіків, Сушкету Володимира (Паланська ТГ) - третє місце серед чоловіків, Янчук Галину (Жашківська ТГ) - третє місце серед жінок.

У спортивної нації здорове майбутнє!