Відсьогодні в області діють оновлені графіки погодинних відключень електроенергії

Дата: 11.11.2022 10:21

На Черкащині з п’ятниці, 11 листопада, діятимуть оновлені графіки погодинних відключень. Про це інформує начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Ознайомлюйтеся з графіками тут: https://bit.ly/3Eg9GQj

– Дякую всім, хто економить електроенергію, – відзначив Ігор Табурець. – Тримаємо наш енергофронт!

1 черга Години застосування: 00:00 - 02:00, 06:00 - 08:00, 12:00 - 14:00, 18:00 - 20:00

ТОВ Киищенці, СФГ Пащенка, ПП Влад, ПП Гоменюк, ФОП Шургай, ФГ Кислинське, ФОП Уманський, ПП Пасічник, населення:с.м.т. Буки (Антонівка) с. Кислин, с. Кути.

ФГ БОС, СТОВ Відродження, ПП Влад, ПП Перлина Тікича, ТОВ ПІІ Буцький завод продтоварів, ФОП Король, ДНЗ Буцький ППЛ, ФОП Осадчук, ПП Олійник, ПП Залізняк, СФГ Світанок, ФОП Русенко, ПП Шустик, СФГ Довгань,  СФГ Вершина, ТОВ Лисакове, ФОП Уманський, Агрофірма Хлібороб,  населення:  с.м.т Буки, Березівка, частина с.Ч.Кам'янка, населення.

ТОВ Багва,СФГ Водолій, СТ Вітол, ДНЗ Буцький ППЛ, СФГ Білецького, ФОП Кривда, СФГ Березинське, Русалівка с/р., ТОВ Автодор, Багва с/р, Лікарня Буки, ФОП Богурська, населення: с.м.т. Буки вул. Аерофлотська, с.Багва, Русалівка, Ульянівка.

ТОВ Відродження Кривець, ПП Кривецьке, СОК Шимуда, населення: с. Кривець

ДП УКРСПИРТ,  ПП Северин АЗС, ТОВ Дзенгелівське,  ФГ Прибуток, ФОП Почапська, СФГ Нива,  ФОП Цибульська,  ПП Гримайловський,  ДП ”Грім”, ТОВ Дзенгелівське, КНП Маньківське,  ФОП Гоменюк, ФОП Медюк, , населення: (с.Іваньки. Тимошівка. М.Маньківка. Паланочка )

КП Комунальник- М (насосна), ТОВ ЛЄКУТР, ПрАТ УМАНЬГАЗ,  в/ч Маньківка, в/ч Роги, СВГ Світанок,СФГ Нива,  ПП Роги, ФОП Власик, ТОВ Дрім Мейкерс, ФОП Ковтюшенко, ФОП Кошман, ФОП Стояненко, ПП Грималовський,   СФГ Кононюк,Населення: Маньківка вул Зелена, Яблунева, Луб'янська, Українська с.Роги.

ТОВ Кононівський елеватор, КП "Комунальник-М", П.П. Северин, оператор ГТС України, ДП Уманьске лісове господарство, населення лісництво, с. Поташ (північна частина).

2 черга Години застосування: 02:00 - 04:00, 08:00 - 10:00, 14:00 - 16:00, 20:00 - 22:00

ФГ БОС, ТОВ Дзенгелівське, ФОП Колісник, ПрАТ УМАНЬГАЗ, ТОВ ферма КРОЛІКОФФ, ФОП Мандра, Агрофірма Хлібороб, ФОП Капітонов, ФОП Плужник, ФО Буртовий, ПП Сірченко, населення: с/р Ч.Кам’янка, школа, с. Іваньки (Полківнича), ЮрГЕС (вл.потр.)с.  Ч.Кам’янка, с. Юрпіль ).

ПП Гавриш, ПП Березень.Бюро техінвентиризації, СОК Заріччя, учбовий комбінат, Казначейство, Служба 104, санстанція, Оранта, школа №1, дит.садок №1, пенсійний фонд. Банки: Аваль, Приват, Збірбанк. Автовокзал, універмаг, торговий ряд. Населення. Вулиці: Соборна, Благодатна, Броварська, Сонячна, Широкий берег, Леонтовича, Квіткова, Олімпійська, Довженка, Червоного Хреста, Гагаріна, Українська, Скоробрехи, Садова, Шевченко та провулки).

Маньківський завод будівельних матеріалів,  військомат, ФГ Агростав , ФО Чорнописка, Маньківський РАЙСТ, ПП Олійник, ПП Павученко, ПП Деревянко, ПП риженко,  ПП “Северин”, ПП Бродецький ПП Гейко, ФОП Мандюк, ПП Лисий, виконавча служба, районний суд,  Ресторан, вулиці: Виноградна, Різдвяна, Медова, Райдужна, Леонтовича, Шевченка,населення.

ДП УКРСПИРТ, ДП ДАК Хліб україни,ПП Комунальник-М водокачка, ФГ Нива, ФО Єрмолов, ФОП Риженко, ФОП Клименко,  ФОП Хоменко,  ФОП Лещенко, школа, дит.садок, населення:північна частина с.Поташ.

ПрАТ УМАНЬГАЗ, ФОП  Лещенко, Агрофірма Хлібороб, СФГ Час, ПП Говорунець. Школа. Вулиці: Молодіжна, Кобця, Центральна, Пушкіна, Пархоменка, Зої Космодем'янської,

ФГ Кожухівський, ПП Перлина, ПП Перлина Тікича, ТОВ Агро-НВ, ФОП Білоус,  ФКП Рачковська. Населення с. Молодецьке.

3 черга Години застосування: 04:00 - 06:00, 10:00 - 12:00, 16:00 - 18:00, 22:00 - 24:00

ТОВ Дзенгелівка-Агро, ТОВ Кищенці,ТОВ Нестерівка, ФГ Червона Калина. ФОП Басараб,ПП Брага,  ДП Черкасиобл автодор, ПрАТ УМАНЬГАЗ,  ФОП Адамян,  ПП Северин, ФОП Філатова, ПП Коваль,  СФГ Берегиня, ФОП Заболотній,  СФГ Насіння, ПП Ханест, ФОП Щербина, ТОВ Укрзерно Промтовари, ПП Зайчук. Населення: (с.с. Дзенгелівка. Добра. Нестерівка ),

"СТАМІНА АГРО", "ДУКРА АГРО", "ЛАВІТА", "ЕКОВУДЗ", "ХАКАУА", лісхозаг, паливний склад,  Кононівський елеватор, АЗС, південна частина с. Поташ, населення.

Кролікофф (конс. Завод), GhFN EVFYMUFP, ДЕД Уманська, ПП Редько, ПП Романенко  ПП Бала, ФО Фрей, ФОП Ребрина, ФОП Сивачук. ФОП Риженко, СФГ Шевченнко,СФГ Щедрий край, СФГ Насіння, ТОВ ЕКО ФУДЗ, ППГоворунець, населення: с.Вікторівка, с.Подібна.

ПП "Тальне-Агрохім"

ФГ Агростав, ТОВ АГРО НВ, вет. лікарня, вулиці: Патона, Миру, Катерини Білокур, Молодіжна, Чуйкова, Довга, Степова, 40р. Перемоги.

ТОВ Кищенщі, Харківка, СФГ Петровіт, ПрАТ УМАНЬГАЗ, ФОП Панченко,  ПП Дерев'янко,  ПП Риженко, ПП Волосожар, СФГ Обрії,  ФГ Карпенко, , ПП Рябоконь, ПП Самелюк,  ФГ Незалежність,   ФГ Почапський ФОП  Возовіт, Населення: (с.с. Кищенці. Харківка. Попівка. Крачківка. З.Гай.Філіція)