Привітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2022 20:09

Шановні працівники державної виконавчої служби! Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Саме від вашої компетентності, сумлінності та неупередженості залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод мешканців громади.

У цей святковий день бажаю вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я та добробуту вашим родинам!

Нехай вірність обов’язку і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою громадян!

З повагою − селищний голова Валерій ІВАСЮК