Начальник Уманської РВА Ігор Миклащук разом із своїм заступником Сергієм Жорницьким передали на «Пункт Незламності» Маньківської громади систему супутникового інтернету STARLINK.

Дата: 19.01.2023 09:20

Система супутникового інтернету STARLINK дасть можливість усім відвідувачам  пункту незламності користуватися стабільним Інтернетом – поспілкуватися з рідними, викликати швидку  чи працювати під час блекаутів.

STARLINK придбано завдяки співпраці Черкащини з Cherkasy Regional Development Agency за фінансової підтримки Фонду "МХП-Громаді" у співпраці та партнерстві з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та Черкаською обласною державною адміністрацією.

Наближаємо Перемогу разом!