Герої не вмирають! В Маньківці навколішки попрощалися з загиблим на війні Героєм Сергієм Назаренком

Дата: 14.04.2023 07:49

Сьогодні минає 414-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

Нав’язана фашистським, путінським режимом, а також освячена та схвалена московським патріархом Кирилом на братовбиство, війна забрала вже тисячі життів українців, які були кращими, які були цвітом нації.

Чорний ворон смерті знову приніс трагічну звістку у нашу Маньківську  громаду, викарбувавши ім’я ще одного Героя у скорботній Книзі болю. 09 квітня 2023 року під час обстрілу з боку збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Новобахмутівка Донецької області, приймаючи участь в бойових діях для забезпечення національної оборони, відсічі і стримування збройної агресії  ненависних окупантів, загинув наш земляк, мешканець селища Маньківка, 42-річний Захисник, гранатометник відділення охорони військової частини А 2614, солдат – Сергій НАЗАРЕНКО.

Назаренко Сергій Іванович народився 05 жовтня 1980 року в селищі Маньківка.

В 1997 році після закінчення Маньківської загальноосвітньої школи продовжив навчання у Тальнівському коледжі, де вивчав будівництво та експлуатацію будівель.

В 1998 році проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України.

У 2002 році був прийнятий на службу до Державної кримінальної установи, де пропрацював більше 20 років.

У серпні 2022 року звільнився з служби ДКВС з посади начальника варти у званні старшого прапорщика за власним бажанням.

У вересні 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

Має сина Назарія.

Сергій любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано ворожа міна його  обірвала, не давши здійснитись його мріям.

Шануємо пам'ять нашого Героя, який ціною власного життя відстоював майбутнє для нас!

Уся Маньківська громада розділяє страшний біль і невимовне горе, котре пронизує душі рідних і близьких, висловлює щирі слова співчуття родині… Нехай Господь прийме його у свої обійми, подарує вічний спокій зраненій молодій душі та полегшить гіркоту утрати дорогої та рідної людини, нашого Захисника.

Біль від втрати єдиного сина, брата, батька, дядька, кума  не заживе ніколи. Але нехай рідних та близьких підтримує думка про те, що Сергій віддав своє життя за рідну Україну, за свій народ, за кожного з нас і загинув, як справжній воїн, як справжній Герой на полі бою.

Спи спокійно, Солдате.  Добрий, світлий  спомин про хороброго, щирого  патріота і захисника  назавжди  закарбується   священною  пам’яттю в серці кожного, хто його любив, шанував, знав.

Схиляємо голови і пам’ятаймо всіх, хто віддав життя за рідну землю, соборну та незалежну Україну.

Нехай душа загиблого Сергія знайде вічний спокій.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.

Вічна пам’ять тобі, Сергію.

Слава Збройним Силам України !!!

Слава Героям !!!

Слава Україні !!!