Сьогодні відбудеться прощання із загиблим Героєм Сатанівським Петром Юрійовичем!

Дата: 18.08.2023 09:38

Сьогодні 18 серпня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм – Сатанівським Петром Юрійовичем. Сатанівський Петро Юрійович народився 13 серпня 1990 року в сільській сім'ї. В 1996 році пішов до першого класу Кривецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. З 2005 по 2007 рік навчався в Тальянківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. і паралельно навчався в Тальянківському коледжі. В 2007 році поступив до Уманського педагогічного університету, який закінчив у 2013 році. З 17 річного віку Петя працював на цегельному заводі (різноробочим, на вигрузці, обліковцем).  В 2013 році одружився з дівчиною Іриною. З 2019 року працював в с.Буки в закладах торгівлі. 09 травня 2023 року пішов служити до лав ЗСУ. Провести в останню дорогу захисника можна буде по шляху слідування по вул. Шевченка, від торгівельного центру "Квіточка" до Маньківського ЦКД (Будинку культури) о 10.00 год.

Церемонія поховання відбудеться у с.Кривець на місцевому кладовищі.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають…