В Маньківці відбувся тренінг, присвячений самодопомозі та самопідтримці

Дата: 25.08.2023 15:20

25 серпня 2023 року у творчому просторі Маньківського селищного центру культури та дозвілля відбувся тренінг на тему «Самодопомога в умовах травмуючих подій через побудову ефективної командної взаємодії», який провела начальник відділу методичної роботи Черкаського обласного центру соціальних служб Людмила Пона.

Протягом декількох годин учасниці активно обговорювали тему тренінгу, відповідали на запитання та брали активну участь у конкурсах, які  вміло підібрала пані Людмила.

Наприкінці кожен з учасників тренінгу поділився своїми емоціями та подякував за нові знання, які надалі застосовуватимуть у житті та у своїй трудовій діяльності.