Незламні підприємці зможуть отримати $3000 на розвиток бізнесу

Дата: 28.08.2023 08:15

Підтримуємо бізнес, який постраждав під час повномасштабної війни. 60 малих і середніх підприємств зможуть пройти навчання та отримати фінансову допомогу для відновлення діяльності. Про це інформують у Мінцифри.

Програма доступна для бізнесів з:

•  Одещини
  •  Харківщини
  •  Дніпропетровщини

Підприємці з цих регіонів зможуть відвідати воркшопи, майстер-класи, лекції та семінари. Учасники покращать навички в плануванні бізнесу, маркетингу, міжнародній торгівлі, розвитку інновацій, психологічній стійкості тощо.

Долучайтеся:

• Офлайн у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та Кривому Розі
  • Онлайн від центру Дія.Бізнес у Харкові

За результатами програми буде обрано 20 бізнесів, які презентують найпрогресивніші ідеї відновлення діяльності. Вони отримають допомогу в $3000 на закупівлю нового обладнання, ремонт приміщення, запаси сировини та інших необхідних витрат для розвитку бізнесу.

Подавайте заявку на участь до 8 вересня (23:59) — https://business.diia.gov.ua/…/zapuskaemo-osvitno…