В Маньківці пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 12:29

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, громада вкотре зібралась біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС, аби вшанувати загиблих. Серед присутніх на мітингу – ліквідатори, працівники виконавчого апарату та структурних підрозділів Маньківської селищної ради.

Селищний голова Валерій Івасюк подякував присутнім ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.