Дорожнє питання: хто має обслуговувати дороги?

Дата: 08.02.2024 16:45

Фото без опису  На численні звернення громадян нашої громади інформуємо, що територіальні автомобільні дороги загального користування державного значення Т-24-06 від М-05/-Маньківка-Іваньки-Буки (с.Подібна - АЗС «Авіас» - с. Маньківка) та Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка (АЗС «Авіас» - с. Роги) перебувають у віданні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області. Здійснення ремонтів та експлуатаційного утримання (догляд за узбіччям дороги, прибирання повалених дерев чи обрізання гілля) даних автомобільних доріг проводить ТОВ «ШРБУ-48» м.Умань.

Щодо доріг комунальної власності, які знаходяться в межах населених пунктів нашої громади, то їх ремонт та експлуатаційне утримання відноситься до компетенції Маньківської селищної ради.

Шановні жителі громади! У разі виявлення повалених дерев чи гілля посеред дороги телефонуйте у селищну раду за номером 6-25-00, для їх усунення будуть задіяні відповідні служби.