Розпочалися весняні роботи з благоустрою території с.Добра

Дата: 29.02.2024 14:44

Теплі та сухі дні дозволяють активно працювати надворі, наводити лад і прибирати наш спільний дім — нашу громаду. Впорядкування територій вже розпочалося - тільки-но посприяла погода : в селі Добра тривають весняні роботи.

Маньківська селищна рада підтримує ініціативи старостів із благоустрою населених пунктів та закликає мешканців громади, працівників установ і організацій, підприємців долучатися до прибирання, санітарної очистки й озеленення своїх дворів, прилеглих територій, узбіч доріг. Водночас наголошуємо дбати про довкілля, не викидати сміття у недозволених місцях, не спалювати його, сприяти усуненню стихійних сміттєзвалищ і дотримуватися правил благоустрою!