У Маньківці відкрився новий супермаркет

Дата: 19.04.2024 16:14

Сьогодні, 19 квітня 2024 року, в селищі Маньківка відбулося урочисте відкриття ще одного супермаркету – Файно Маркет. Чимало відвідувачів завітало сьогодні до нового маркету аби ознайомитися з різноманітним асортиментом та зробити покупки, адже у магазині є все для щоденних та стратегічних закупів від українських виробників, власної торгової марки та імпорту.

Фото без описуФото без опису

Біля супермаркету зроблено велопарковку та пішохідну доріжку з тротуарної плитки - роботи з благоустрою ще будуть продовжуватися. Все створено для зручності і комфорту жителів нашої громади, а також – це нові робочі місця  та сплата податків до місцевого бюджету.